Horus X10S update optx2.3.13 nevie nájsť SD kartu

Dušan bacigál
Příspěvky: 31
Registrován: sob 18. led 2020 19:33:55

Horus X10S update optx2.3.13 nevie nájsť SD kartu

Příspěvek od Dušan bacigál »

Zdravím všetkých poprosím o pomoc

všera som urobil update Opentx 2.3.13 metódou vypnutého vysielača, všetko prebehlo ok,stiahol som aj príslišný obsah SD karty.
Horus sa naštartoval a vypísal chybné data rádia, a neboli tam žiadne modely.
obsah SD karty 2.3.11 mám zálohovaný tak som si nahral na SD kartu starý obsah a rádio normálne nabehlo s chybou pri zapnutí - očakávaná verzia SD karty ,,,
jeden problém mi zostal - pri spojení s companionom nevie nájsť SD kartu , skúšal som ju sformátovať rýclo úplne proste všetko,kontroloval som zadig ovládač. - no nekomunikuje. Pri zasunutí karty do PC všetko OK

Ako mám postupovať, nikde som nenašiel podobný problém po fórach

ešta ma zaujala jedna maličkosť, OPTX je v systéme vysielača najnovšia verzia, no ak tam mám obsah SD karty starý aby som mal vo vysielači nakonfigurované modely vyzerá menu rádia stále rovnako.
Ak tam dám nový obsah SD karty, v menu nastavení rádia je kopec nových vecí. Crossfire cca 10 vecí
funguje mi aktualizovaný Opentx 2.3.13 so starým obsahom SD karty normálne?
skúste pomôcť ak môžete
PC mám windows 10 po pripojení vypnutého Horusa je počuť že USB rozpoznalo niečo, no SD kartu vypisuje že nevie nájsť.

ďakujem

Macil
Příspěvky: 32
Registrován: sob 27. dub 2019 15:03:42

Re: Horus X10S update optx2.3.13 nevie nájsť SD kartu

Příspěvek od Macil »

Po pripojení vypnutého vysielača, SD kartu neuvidíš. Tú uvidíš po pripojení zapnutého vysielača, ale zapínať ho musíš trojhmatom - trimy k sebe a zapnúť.

Odpovědět

Zpět na „Horus X10“