Bluetooth modul

marcels
Příspěvky: 86
Registrován: pát 26. dub 2019 19:18:49
Bydliště: Rychvald

Re: Bluetooth modul

Příspěvek od marcels »

Tak to nevěstí nic dobrého. Problém je znám od ledna 2018. Bylo to diagnostikováno ve verzi 2.2.1. Už je 2.2.3 a vypadá že to nikdo neřeší.
A smutné je že ve verzi 2.1.9 telemetrie přes Bluetooth fungovala. Později už ne. viz #6137 a to je opravdu k pláči :cry:
Taranis X9E

marcels
Příspěvky: 86
Registrován: pát 26. dub 2019 19:18:49
Bydliště: Rychvald

Re: Bluetooth modul

Příspěvek od marcels »

Nevite jak to vypadá s tím BT modulem v X9E? Tuším že je X9E v tomto směru asi odepsané ale co kdyby. :?:
Taranis X9E

marcels
Příspěvky: 86
Registrován: pát 26. dub 2019 19:18:49
Bydliště: Rychvald

Re: Bluetooth modul

Příspěvek od marcels »

Tak jsem napsal do fora OTX 2.3 na RCGroups a dostal jsem vyjádření jednoho z vývojářů OTX. Viz obrázek. Toto mne trošku mrzí na FrSky že řeší HW dost překotně bez nějaké koncepce do budoucna. Prostě dáme tam BT modul a jestli půjde použít nebo ne už nikdo neřeší. Škoda
obrazek.png
Taranis X9E

Uživatelský avatar
Jan Urbánek
Administrátor fóra
Příspěvky: 1673
Registrován: ned 21. dub 2019 17:30:13

Re: Bluetooth modul

Příspěvek od Jan Urbánek »

3djc je sice vyvojar OpenTx ale jeho osobnim kredem posledniho pul roku je skodit FrSky, tzn ne vsechny informace od nej bych bral jako objektivni.

synekvl
Příspěvky: 6
Registrován: ned 28. dub 2019 19:50:43

Re: Bluetooth modul

Příspěvek od synekvl »

Osobně nevím, jestli FrSky více škodí "externí" lidi nebo spíš překotný vývoj ve firmě, kde se nepříjemné informace uživatelům ACCST postupně negativně "dávkují", protože někdo manažersky rozhodl, že to musí být TAK, a tak bez ohledu na původní proklamace, se nyní (snad) hledají cesty, jak zjevná negativa tohoto rozhodnutí pro stávající uživatele co nejlépe "vokecat" (selektivně v zajímavých segmentech výrobků).

Ten "hasící" zásah zvaný ACCESS (kromě určitého nepopiratelného přínosu) byl pouze nástroj, jak co nejrychleji uzavřít protokol FrSky vůči konkurenci technicky nepřipraveným, syrovým, ideovým řešením bez ohledu na to, co to způsobí uživatelům ACCST vybavených hardwarem nekompatibilním s novým řešením....

Odpovědět

Zpět na „Taranis X9E“